במת החברים

והפעם עם אביב בן ישי - מנהל אגף האירועים העירוני חברת "כיוונים" באר שבע

"כדי להגשים חלום אחד קטן יש צורך במיליון חולמים שלא עוצמים את עיניהם
כדי להגשים חלום אחד קטן יש צורך במיליון חולמים שלא אוטמים את אוזניהם"

אני , אביב בן ישי , מנהל אגף האירועים העירוני בעיר באר שבע מאמין כי עיריית באר שבע בשיתוף עם חברת "כיוונים" – אגף האירועים והמוסדות השונים הפועלים בעיר הביאו לשיפור איכות חייהם של תושבי העיר, באמצעות קידום תחום התרבות והאמנות והעלאתו אל ראש סדר היום הציבורי תוך מתן מענה הולם לכלל תושבי הדרום.

אביב בן ישי

גם השנה אנו מפיקים ומקיימים  בעיר מגוון עשיר וחווייתי של אירועים  חדשים לצד אירועים שהפכו למסורת :  קרנבל פורים , פארק הילדים בפסח, אירועי המימונה המסורתיים , אירועי
יום העצמאות , back to back  , אירועי הקיץ : פסטיבל סמילנסקי, פסטיבל היין ושני במוזיאון, מסיבות חוף, מסיבות רחוב ואירוע הדגל : לילה לבן ועוד מגוון רחב של אירועי ספורט , אירועי משפחות וילדים.  
כל יום, מחדש, מתחזקת התודעה שמניעה אותנו לעשייה : תחום התרבות וההפקה הוא סוג של  שליחות. שליחות שנובעת מהאחריות שלנו להניע את הרוח, לחשוב, לעשות, להוציא מהכוח אל הפועל, לגרום לדברים לקרות, לרקום, ליצור, לתת במה ויד, לחשוב מחוץ לקופסא, להעז, לצבוע את השמיים של כל כך הרבה אנשים, לחלום ולדמיין איך זה צריך להיראות, והכי חשוב – לממש.
לאגף האירועים העירוני יש חלק משמעותי וחשוב בשינוי ובהנעת הרוח החדשה הנושבת באוויר וסוחפת אחריה את העיר צעד אחר צעד, אירוע ועוד אירוע, בתמונה ובקול, מתחילה בחיוך ומסתיימת באנחת רווחה. אנו מתרגמים חלום גדול למציאות ממשית.
בשנת 2011 זכתה באר שבע  בפרס משרד התרבות כעיר המצטיינת והמובילה בתחום התרבות והאמנות.  התואר הזה הוא תוצאה של פעילות מתמשכת וענפה של שותפים רבים, כאשר בבסיסה עומד הרצון להמשיך ולהעשיר את חיי הפנאי והתרבות של תושבי העיר באר שבע.
בהזדמנות זו אני מזמין אתכם להגיע אל העיר באר שבע ולהיווכח במו עיניכם, ולקחת חלק באירועים  המרהיבים שמתקיימים בעיר : להתרשם מהמופעים ומהעשייה הענפה.
אני מאחל לכולנו שנת אירועים מדהימה, חווייתית מהנה ומספקת.

קליפ השבוע

La Garriga Is Playing For Change Too

 

Van Gogh Alive

Van Gogh Alive

אתם כאן: דף הבית משולחן המנכ"ל במת חברים עם אביב בן ישי