למעלה מ – 90 מנהלי תרבות מכל רחבי הארץ הגיעו
לכנס ארצי בחולון
יחד עם מנכ"לית משרד התרבות - הגברת אורלי פרומן, הגיעו לחלוק כבוד, לסייר וללמוד מהעיר, שמחוללת מהפך תרבותי ועושה זאת בגדול!!

לא בכדי בחר "איגוד מנהלי התרבות ברשויות" לקיים כנס ארצי דווקא בעיר חולון.מוזיאון האמנות בחולון

יותר מ – 90 מנהלי אגפי תרבות, מחלקות תרבות ומוסדות תרבות עירוניים מובילים מכל רחבי הארץ, הגיעו השבוע ליום סיור ולמידה ב"עיר הילדים", שמחוללת כבר יותר מעשור מהפך תרבותי של ממש.

ראש העיר ומנכ"לית העירייה, הגב' חנה הרצמן, פתחו את היום בהרצאות ומצגות בפני המנהלים, שסיירו במדיאטק, במוזיאון העיצוב, בחווידע, במרכז לאמנות דיגיטאלית ובמרכז לתיאטרון בובות בעיר.

הגב' הרצמן הדגישה את מקומה החשוב של התרבות בהבניית חיי קהילה והדגישה, כי לתפיסתה, נושא התרבות עומד ביסודה ובלבה של העשייה הציבורית.

מנכ"לית משרד התרבות – הגב' אורלי פרומן, שכיבדה בנוכחותה את האירוע, סיפרה על המקום החם, ששמור בליבה לעיר – עוד מימיה כמנהלת מחוז ותיארה את תהליך התהוות המהפך התרבותי בעיר ממקור ראשון: יעדים, משימות וחזון לטווח ארוך, שמושגים בעבודה קשה ומתמדת, על ידי צוות מקצועי ומיומן – יום אחר יום.

"איגוד מנהלי התרבות ברשויות", מונה למעלה מ – 200 מנהלי תרבות ברשויות המקומיות ובמועצות האזוריות מכל רחבי הארץ. האיגוד מקיים פעילויות להעצמת ההון האנושי של חבריו ולהקניית כלים מקצועיים בתחום.

חברי האיגוד, בראשותם של ראש מועצת תמר – דב ליטבינוף ומנהל אגף התרבות

בתל אביב – אביגדור לוין, בחרו בחולון כאבן בוחן לנושא העצמה תרבותית וקהילתית, למדו על המתרחש בעיר, ביקרו באתרי תרבות נבחרים ושמעו על תכניות עתידיות להקמה ולקידום מוזיאונים קיימים, חניכת פארק חוויתי – בסמוך לספארק המים ימית, אתרי טבע לשימור וקיום עדלידא קהילתית שנתית – בה תושבי העיר יעצבו ויבנו את הבובות במו ידיהם.

דורון שלום – מנהל מחלקת האירועים של חולון, שהיה אמון על הפקת היום הלימודי, הבטיח לחברי האיגוד בתום האירוע המוצלח לחזור ולארחם שוב בעתיד הלא רחוק,

כדי שיוכלו להיווכח, כיצד התכניות הנרקמות של היום, יהפכו למציאות החיה והנושמת של המחר..


לפרטים נוספים,

ענבל – "פיליר תקשורת"

052-2506367

אתם כאן: דף הבית כנסים והשתלמויות כנסים כנס ארצי בחולון